Home Technologie Esport Now 2017- czyli wielki turniej gier komputerowych

Esport Now 2017- czyli wielki turniej gier komputerowych

0
593

Wydarzenie jakim jest Esport Now 2017 to wielka gratka dla wszystkich fanów gier komputerowych. Jest to wydarzenie zrzeszające graczy z całego świata, aby mogli oni zmierzyć się ze sobą w poszczególnych grach, to też świetna okazja do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat samych gier, oraz nowinek związanych z ich tematem.

Całe wydarzenie ma miejsce w Hali Ludowej we Wrocławiu, czas jaki trwa wynosi jeden weekend, podczas którego fani gier komputerowych będą mogli w pełni przenieść się do ich ulubionego świata-czyli świata wirtualnego. Oczywiście wszystko zostało dopracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dla wszystkich graczy biorących udział w tym wydarzeniu przewidziane są posiłki, dostarczane przez foodtrucki stojące przed wejściem na hale.

Sami gracze pytani, czy podoba im się pomysł jakim jest organizacja Esport Now 2017 mówią, że jest to świetna, nie dość, że mają oni szanse na wypróbowania całkiem nowych gier, to na dodatek mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi graczami. Samo wydarzenie a dokładnie miejsce, w którym się ono odbędzie określają jako wielką bitwę komputerową. Warto wspomnieć, iż impreza ta to jedna z największych imprez dla wszystkich kochających gry komputerowe. Pierwsza edycja tej imprezy okazała się dużym sukcesem, w samej hali było blisko 20 tys. osób, nie wspominając o osobach, które przez Internet oglądały komputerowe potyczki, a było ich około 300 tysięcy.

Wielu pewnie interesuje jaka pula nagród jest przewidziana. Jak dowiadujemy się ze źródła, nagroda za pierwsze miejsce ma wynosić 25 tys. złotych. co dodatkowo może zachęcić do wzięcia udziału w imprezie Esport Now 2017.

Jak wspomnieliśmy wcześniej wydarzenie to trwa przez cały weekend. Aby rozgrywki przebiegały w dobrej atmosferze, na samym początku inicjowana jest ceremonia otwarcia, podczas której przedstawione są główne założenia wydarzenia, organizatorzy witają wszystkich biorących udział w imprezie życząc im oczywiście powodzenia. Wstęp na całe wydarzenie jest całkowicie darmowy.

 

Load More Related Articles
Zobacz więcej od Redaktor
Zobacz więcej w Technologie
Brak możliwości dodawania komentarzy

Sprawdź także

Jak budować, to tylko ekologicznie

Coraz większą presję wywierają na nas wszechobecne już dziś i coraz bardziej rygorystyczne…