Home Sport Lewandowski może mieć konkurencje

Lewandowski może mieć konkurencje

0
323

W Bayernie Monachium szykują się wielkie zmiany. Po tegorocznym odpadnięciu drużyny z Ligi Mistrzów, mówiło się o poważnych wzmocnieniach. Najprawdopodobniej do zespołu z Bawarii dołączy Chilijski zawodnik Alexis Sanchez.

Obecnie najlepiej zarabiającym zawodnikiem Bayernu jest Robert Lewandowski. Niedługo jednak może to się zmienić. Jak podają angielskie media, Chilijczyk ma przebić polskiego zawodnika pod względem tygodniówki. Jest niemal pewne, że zawodnik opuści londyński zespół. Przy tak ogromnej stawce jest bardzo prawdopodobne, że transfer dojdzie do skutku.

Media twierdzą, że Bayern zaoferował Sanchezowi zarobki wysokości 350 tysięcy funtów tygodniowo. Arsenal nie jest w stanie zapewnić takich pieniędzy żadnemu zawodnikowi. Jeśli wszystko dojdzie do skutku, to Alexis zostanie najlepiej opłacanym zawodnikiem Bundesligi. Z drugiej strony Chilijczyk ma jeszcze ważny kontrakt z angielskim klubem, więc Arsenal nie musi go sprzedawać i po kolejnym sezonie pozwolić mu odejść za darmo. Trudno jednak sobie wyobrazić, żeby Arsenal poświęcił 40 mln euro, które proponuje Bayern.

O zawodnika walczą jeszcze inne kluby, wśród nich są: PSG i Juventus Turyn. W minionym sezonie Alexis strzelił 30 bramek i 19 razy asystował.

Load More Related Articles
Zobacz więcej od Redaktor
  • Jakie czynniki wpływają na połów ryb?

    Każda osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z wędkowaniem, nie zwraca szczególnej uw…
  • Arkadiusz Milik wraca do formy

    Arkadiusz Milik, który niedawno wrócił po poważniej kontuzji, ma zamiar bardzo dobrze przy…
Zobacz więcej w Sport
Brak możliwości dodawania komentarzy

Sprawdź także

Jak zadbać o swoje zdrowie przez suplementy?

Okazuje się, że nasze zdrowie jest pod różnymi względami zagrożone. Żyjemy często w miasta…