Home Turystyka Oferty hotelowe Bed&Breakfast

Oferty hotelowe Bed&Breakfast

0
665

Wywodząca się z tamtejszych regionów i najczęściej spotykana na terenie krajów anglosaskich propozycja hotelowa B&B, (co oznacza bed&breakfast) kryje w sobie dwuczłonową definicję propozycji, którą tłumaczy się na nocleg i śniadanie.

Jest to pewnego rodzaju popularna dla tamtejszych rejonów oferta, w obiekcie hotelowym o skromniejszych warunkach, a w zasadzie stworzenie okazji użytkowania z paru pomieszczeń konkretnego domostwa, w którym równolegle mieszka osoba go wynajmująca. Do użytku gościom zostaje zwykle sypialnia, toaleta, aneks kuchenny, a niekiedy salon.

Propozycje gatunku Bed&Breakfast są podobne do naszych gospodarstw agroturystycznych, ale zlokalizowane są jednakowo często na obszarach większych miast oraz zapewniają jedynie spanie i pożywienie. Domu na terenie, których korzystać można z oferty Bed&Breakfast umożliwiają integrację z domownikami oraz możliwość zasmakowania domowych potraw.

Nazwa ‘breakfast’ to często normalne angielskie śniadanie zawierające kiełbaski, smażone pomidory, boczek, jajecznica i pozostałe posiłki. Dzisiaj mianem Bed&Breakfast tytułują się obiekty hotelowe gorszej jakości, które za mniejsze koszty zapewnią pobyt oraz posiłek.

Load More Related Articles
Zobacz więcej od Redaktor
Zobacz więcej w Turystyka
Brak możliwości dodawania komentarzy

Sprawdź także

Laptop biznesowy? Dell z dobrą propozycją

W poprzednich latach Dell Inspiron 5570 i7 przełamał formę urządzeń biznesowych. Dell spęd…