Home Sport Arkadiusz Milik wraca do formy

Arkadiusz Milik wraca do formy

0
511

Arkadiusz Milik, który niedawno wrócił po poważniej kontuzji, ma zamiar bardzo dobrze przygotować się do nowego sezonu. Z tej przyczyny postanowił odpuścić sobie wyjazd wakacyjny i poświęcić ten czas na treningi.

Kontuzja wiązadła w lewym kolanie przerwała bardzo dobre wejście w sezon w Napoli. Polski napastnik bardzo szybko zaczął strzelać bramki (7 bramek w 9 występach), dzięki czemu wkupił się w kibiców z Neapolu. Miejsce Milika w składzie zajął Dries Mertens, który idealnie wpasował się w sezon.

Arkadiusz Milk deklaruje, że priorytetem dla niego jest teraz powrót do podstawowego składu Napoli. Polski napastnik jest świadomy, że nie jest obecnie w optymalnej formie meczowej, dlatego zamierza poświęcić wolny czas na treningi. Jedno jest pewne – Arek jest w pełni zdrowy i pozostaje jedynie wrócić do dyspozycji sprzed kontuzji. Zaraz po kontuzji nie był jeszcze w odpowiedniej formie fizycznej, co było widać na boisku.

Sztab medyczny robi wszystko, aby jak najlepiej przygotować zawodnika do nowego sezonu. Cały czas prowadzone są specjalne ćwiczenia z nogą, ponieważ dużo czasu Arek w ogóle nie trenował. Przygotowanie do sezonu jest wieloetapowe i trzeba robić to umiejętnie, aby nie przedobrzyć. Powrót do formy jest wspaniałym testem wytrzymałości psychicznej jak i fizycznej. Wszyscy jesteśmy pewni, że Arkadiusz Milik wróci silniejszy. Już jutro będziemy mogli zobaczyć go w meczu reprezentacji z Rumunią.

Load More Related Articles
Zobacz więcej od Redaktor
  • Jakie czynniki wpływają na połów ryb?

    Każda osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z wędkowaniem, nie zwraca szczególnej uw…
  • Lewandowski może mieć konkurencje

    W Bayernie Monachium szykują się wielkie zmiany. Po tegorocznym odpadnięciu drużyny z Ligi…
Zobacz więcej w Sport
Brak możliwości dodawania komentarzy

Sprawdź także

Jak budować, to tylko ekologicznie

Coraz większą presję wywierają na nas wszechobecne już dziś i coraz bardziej rygorystyczne…